Archive for Uncategorized

Inspiracja smaków – kontakt

Drodzy Państwo. Jeśli jesteście zainteresowani skontaktowaniem się z obsługą naszej restauracji, to zapraszamy do dzwonienia pod numer telefonu: 733 544 888.
Pod tym numerem można zasięgnąć pełnej informacji o ofercie i rezerwacjach w lokalu.

 

Zapraszamy serdecznie!

Nowa restauracja- Inspiracja Smaków

Już 2 listopada 2015 otwarcie nowej restauracji INSPIRACJA SMAKÓW, w Skarbimierzu przy                 ul. Biedronkowej 5, przy stacji paliw! W ofercie m. in. PIZZA, nowe menu, codziennie inne danie dnia oraz Słusznej Wagi KOTLECISKO w 3 zestawach . Ponadto co tydzień nowe promocje i rabaty.

Już w listopadzie będziemy oferować dojazd z posiłkami do naszych klientów.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEJ STRONY NA FB. CZĘŚCIEJ BĘDZIEMY AKTUALIZOWAĆ STRONĘ Z DANIEM DNIA I INNYMI PROMOCJAMI.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ NOWEJ RESTAURACJI.

Jesteście dla nas inspiracją

Firma Inspiracja catering zajmuje się kompleksową organizacją wesel, komunii i innych imprez okolicznościowych oraz imprez plenerowych. Oferujemy najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Dbamy przede wszystkim o smak potraw, ale też ich wygląd, sposób podania, sprawną obsługę i nienaganną stronę techniczną. Każde menu jest indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta.

Przygotujemy dla Ciebie każdą imprezę, od kameralnych uroczystości w Twoim domu po duże imprezy plenerowe. Każdy klient jest dla nas nową inspiracją!

PROMOCJA WESELNA 2014/2015

Rabat na wesela organizowane w sezonie 2014/2015!
Każde wesele w organizowane w tym czasie otrzyma rabat od 5 do 10 %

 

 

Wielkość rabatu zależna od ilości uczestników wesela.